نیروی متخصص فدرال

اسکیل ورکر کانادا (Federal Skilled Worker)

اسکیل ورکر کانادا مخصوص متقاضیانی است که تصمیم دارند جهت کار و زندگی به کانادا مهاجرت کنند. جهت مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، سیستم اکسپرس اینتری جهت تسریع و ارتقاء فرآیند کار از ابتدای ژانویه ۲۰۱۵ معرفی و اجرایی گردید. در سیستم مهاجرت به کانادا از طریق تخصص متقاضیان باید مراحل گوناگونی را طی نمایند. مبنای انتخاب متقاضیان جهت ارسال مدارک اصلی، فاکتورهای زیر می باشد:

 

  • سن
  • تحصیلات قابل قبول
  • سابقه کاری قابل قبول
  • مدرک زبان آیلتس و/یا تف فرانسه.
  • شرایط احتمالی همسر
  • و فاکتورهای دیگری که ضروری نبوده ولی امتیاز آور می باشند. (مانند وجود خواهر یا برادر متقاضی یا همسرش در کانادا)

 

مقایسه فاکتورهای برنامه اسکیل ورکر کانادا

در بین فاکتورهای فوق شاید بیشتر از همه مدرک زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کار اهمیت بیشتری داشته باشند. بهترین رده سنی برای تشکیل پرونده در سیستم اسکیل ورکر کانادا (فدرال) سنین کمتر از ۳۳ سال می باشد.

با توجه به شرایط فعلی، داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد لازم است. (بخصوص برای سنین بالای ۳۰ سال). مدرک زبان آیلتس جنرال ۷٫۵ نیز از واجبات است. سابقه کار نیز باید حداقل ۳ سال بصورت تمام وقت بوده باشد.

مشاهده آخرین وضعیت انتخابات برگزار شده

سازمان مهاجرتی تدبیرساز با داشتن تجارب موفق چندین ساله در زمینه به ثمر رساندن پرونده های مهاجرتی، آماده خدمتگذاری به متقاضیان عزیز می باشند. این خدمات از مشاوره اولیه شروع شده و با انتخاب بهترین برنامه برای متقاضی (با توجه به کلیه شرایط وی) ادامه یافته و سپس تشکیل پرونده انجام می شود.

در تمام مراحل کار تا اخذ اقامت دائم کانادا با شما همراه هستیم. یکی از مهمترین بخش های این مهم، نحوه تهیه و جمع آوری مدارک لازم می باشد که مشاورین ما در کنار شما خواهند بود.

برای مهاجرت به کانادا چه باید کرد

یکی از فرم های ارزیابی رایگان را در وب سایت ما تکمیل و ارسال نمائید. خیلی زود به پاسخ سوال برای مهاجرت به کانادا چه باید کرد خواهید رسید!!!

فرم ارزیابی اقامت دائم جهت ارزیابی وضعیت خود برای اخذ اقامت دائم.  فرم ارزیابی ویزای توریستی جهت ارزیابی وضعیت خود برای اخذ ویزای توریستی. فرم ارزیابی ویزای تحصیلی جهت ارزیابی وضعیت خود برای اخذ ویزای تحصیلی.

سپس کارشناسان مجرب ما با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

0/5 (0 نقد و بررسی)