کانادا پرشیا
کانادا پرشیا
1647912981 649 %D8%A7%D8%B1%D8%B2 %D8%B1%DB%8C%D9%81 REEF %DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F %D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87 %D8%A7%D8%B1%D8%B2 %D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84 %D8%B1%DB%8C%D9%81 REEF

نگرانی عضو سابق کنگره از ممنوعیت بیت کوین

کاندیدای سابق ریاست جمهوری، ران پل، در مصاحبه‌ای پیرامون آینده‌ی بیت کوین و تاثیز اقتصادی جنگ روسیه و اوکراین صحبت کرد.

بنا به گزارشات، عضو سابق کنگره هشدار داد که دولت می‌تواند بر بیت کوین ممنوعیت‌هایی وضع کند. وی توضیح داد “نگرانی من این است که دولت‌ها طی قرن‌ها تمایل شدیدی به کنترل پول داشته‌اند و باور کنید آن‌ها از داشتن کنترل بر پول دست نخواهند کشید.”

هرچند، علاقه به بیت کوین، با افزایش حمایت از سوی سرمایه گذاران سازمانی، بیشتر شده است. طی این هفته، به دنبال تعرض نظامی روسیه به اوکراین، دولت این کشور یک چارچوب قانونی برای رمز ارز ایجاد کرد. همچنین، این کشور یک وبسایت رسمی برای کمک‌های رمز ارز، راه‌اندازی کرد. علاوه بر آن، اکنون بیت کوین در ال سالوادور یک ارز قانونی به شمار می‌رود.

 

از وی پرسیده شد که آیا هنوز به ریسک منع کامل بیت کوین باور دارد یا خیر.

پاسخ اینگونه بود:

بله باور دارم، بیشتر به این دلیل که من بسیار تحت تاثیر تاریخ، و تاریخ طلا، و علاقه‌ام به مطالعه پیرامون پول و برخی از قوانینی که اقتصاددان‌های اتریشی پیرامون اینکه طبیعت پول چه باید باشد، قرار دارم.

ماه ژوئن سال گذشته، این عضو سابق کنگره گفت وی می‌خواهد بیت کوین کاملا قانونی شود تا با دلار آمریکا رقابت کند و به مردم حق انتخاب دهد. وی اشاره کرد: هدف من قانونی‌سازی این رقابت است و مردم این کار را انجام خواهند داد. آزادی انتخاب این کار را انجام خواهد داد.

منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *