کانادا پرشیا
کانادا پرشیا
btc 8

پرچمدار بازار سطح 43000 دلار را پس گرفت

بنا به داده‌های coinmarketcap، ساعاتی پیش، بزرگترین ارز دیجیتال بازار، بیت کوین، به سطح قیمتی 43124 دلار دست یافت. طی هفته‌ی اخیر پرچمدار بازار رشدی حدودا 10 درصدی را تجربه کرده است.

در همین حال، اتریوم از سطح حساس 3000 دلار عبور کرد. البته اکنون قیمت آن به زیر 3000 دلار باز گشته است.

در این لحظه بیشتر آلت‌کوین‌های بازار خود را به رنگ سبز می‌بینند. در بین آلت‌کوین‌های برجسته، کاردانو با 5.7 درصد رشد، از ارزهای پیشتاز در این عرصه است. همچنین پولکادات، یکی دیگر از رقبای اتریوم، رشدی 4.6 درصدی را تجربه کرده است.

با وجود گزارشاتی مبنی بر اینکه سینت مارتین احتمالا در حال کار بر روی پذیرش بیت کوین کش به عنوان یک ارز قانونی است است، این فورک بیت کوین بیش از 11 درصد رشد را به خود دیده است.

توکن APE، یک توکن اتریوم بر اساس مجموعه‌ NFT با عنوان BAYC، که اخیرا راه‌اندازی شده است، با افزایشی 2.5 درصدی در 24 ساعت اخیر، در حال حاضر با قیمت 10.79 دلار معامله می‌شود.

 که زمانی بین ارزهای دیجیتال پیشتاز قرار داشت، بعد از مدت‌ها خود را نشان داده و 7.7 درصد رشد را طی شبانه روز اخیر پشت سر گذاشته است. هرچند، هنوز در جایگاه 84 بین صد ارز برتر قرار دارد.

در حال حاضر، ارزش مجموع بازار رمز ارز حدود 2.01 تریلیارد دلار است. گاوها هنوز راه زیادی تا رسیدن به ارزش 3 تریلیارد دلاری، که در ماه دسامبر رقم خورد، دارند.

منبع: U.today

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *